פסיכומטרי לומדים בהוד השרון!

student הינו מרכז ללימודי פסיכומטרי שהוקם על ידי אגודת הסטודנטים  של אוניברסיטת תל אביב, כחלק מתפישה חברתית לפיה השכלה גבוהה איננה מוצר שניתן לסחור בו, כי אם זכותו של כל אדם. ההשכלה הגבוהה, והזכות להשכלה גבוהה, לא צריכות להיות עסק של אף אחד.

כחלק מהחזון החברתי שלנו, אנחנו בסטודנט מלווים את התלמיד מהרגע שהוא נרשם, עד שהוא מצליח להגיע למטרה שלו, לכן אנחנו קורס הפסיכומטרי היחיד שנותן ביטוח על ציון הפסיכומטרי !! 

כלומר, עשית קורס, וחלילה, לא הגעת ליעד שרצית ? תקבל/י עוד קורס ואפילו עוד אחד בחינם על חשבוננו, עד שתגיע/י למטרה ותתקבל/י ללימודים האקדמיים.

אנחנו יכולים לאפשר את זה, כי אנחנו יודעים שאנחנו מעניקים את הקורס הטוב ביותר, והתלמידים שלנו מצליחים להגיע ליעד שלהם כבר בפעם הראשונה.

סטודנט מעניקה קורס פסיכומטרי המכין את התלמיד באופן הטוב ביותר. אנו שמים אותך, התלמיד, ואת הישגיך, במרכז, ולכן קורס פסיכומטרי בסטודנט הינו המקצועי והאיכותי ביותר. קורס פסיכומטרי בסטודנט מועבר על ידי המורים הותיקים והטובים בתחום וכולל בין היתר 133 בחינות סימולציה מדורגות, ספרי  לימוד מקיפים עם אלפי שאלות תרגול, מכינה טרום הקורס בתחומי האלגברה, הגיאומטריה והאנגלית, מפגשי מיקוד וחזרה, מפגשים אישיים עם המורה, מרתון מקיף לקראת הבחינה ועוד.

מחקרים מראים כי לניסיון של המורים ולמספר התלמידים בכיתה יש השפעה מכרעת על הישגי התלמידים בבחינה. לכן, אנחנו בסטודנט מתחייבים לכך שהמורה שלך בקורס פסיכומטרי יהיה בעל ניסיון רב ושבכיתה שלך יהיו לכל היותר 25 תלמידים.

סטודנט שמה לעצמה למטרה להיות הגוף המוביל בתחום מבחינת הישגי התלמידים, איכות ההוראה והיקף חומר הלימוד ואיכותו. בכדי לעשות כן, אנחנו  מאפשרים למורה להעניק לך, התלמיד, בקורס פסיכומטרי את המעטפת הלימודית המושלמת. מאחר ואנו מאמינים כי חלק עיקרי ומרכזי ממעטפת זו הינו יחס אישי אמיתי, הכוונה והתמקדות בכל תלמיד ותלמיד.

רוצים להגשים חלום? השאירו פרטים ונחזור אליכם!